قوانین و مقررات

حقوق قانونی وب‌سایت
۱ - مطالب وبسایت خیریه معراج امام حسن مجتبی (ع) صرفاً به منظور اطلاع رسانی اشخاص حقیقی و حقوقی است که مایل به آشنایی، همکاری، کمک رسانی، عضویت و یا کسب اطلاعات تخصصی در حوزه‌های مالی، حمایتی و درمانی مؤسسه می‌باشند.
۲ - حقوق لوگو، تصاویر (اعم از عکس یا ویدئو) و طراحی‌های این وبسایت منحصراً متعلق به مؤسسه خیریه معراج امام حسن مجتبی (ع) بوده، اقتباس و کپی از آنها به هر دلیلی حتی با قصد کمک به مؤسسه، فقط با صدور مجوز کتبی از طریق روابط عمومی(021-33771818)مجاز است.
۳ - مؤسسه خیریه معراج امام حسن مجتبی (ع) با این باور که تمامی افراد قصد خیر و کمک به خانواده های نیازمند و بیمار و ایتام را دارند از همه شما عزیزان تقاضا می‌کند در صورتیکه قصد استفاده از نام و لینک موسسه و یا تبلیغ برای خیریه معراج امام حسن مجتبی (ع) در سایت خود را دارید، این کار را با اطلاع و کسب موافقت مؤسسه انجام دهید. هر گونه استفاده از نام، لوگو و لینک بدون کسب موافقت کتبی مؤسسه غیر قانونی بوده و قابل پیگرد قانونی می‌باشد.
۴ -موسسه خیریه معراج امام حسن مجتبی (ع)به جز دفاتری که مشخصات آنها در وبسایت قید شده، شعبه یا دفتر نمایندگی دیگری در ایران یا خارج از ایران ندارد.

5-قبل از تایید واریزی از طریق درگاه الکترونیکی از نام موسسه مطمعن شوید تا مغایرتی صورت نگیرد .

تذکر: قبل از تایید واریزی از طریق درگاه الکترونیکی از نام  موسسه  خیریه معراج امام حسن مجتبی (ع) اطمینان حاصل نمایید تا مغایرتی صورت نگیرد .

پرداخت آنلاین فرم عضویت خیرین کانل تلگرام